Всеукраїнський науково-практичний онлайн семінар «МИСТЕЦЬКА ОСВІТНЯ ГАЛУЗЬ В УМОВАХ ОСВІТНЬОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ» 21 листопада 2023 року, у День Гідності і Свободи, розпочав свою роботу Всеукраїнський науково-практичний онлайн-семінар “Мистецька освітня галузь в умовах освітньої трансформації”. Організатори семінару викладачі кафедри музичного мистецтва Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського.     1 день роботи  –  яскраві враження, обмін думками, ґрунтовні … Читати далі ПЕРШИЙ ДЕНЬ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО НАУКОВО-ПРАКТИЧНОГО ОНЛАЙН СЕМІНАРУ «МИСТЕЦЬКА ОСВІТНЯ ГАЛУЗЬ В УМОВАХ ОСВІТНЬОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ»