Музичний флешмоб до Дня Європи

19 травня  студенти кафедри музичного мистецтва  долучилися до унікального досвіду –гітарного флешмобу, який відбувся на честь святкування Дня Європи.  Зведений гітарний оркестр з 245   миколаївських музикантів, віком від 6-до 68 років, виконав славетний фінал 9 симфонії Л.Бетховена «Ода до радості», який вважають гімном Євросоюзу. Оркестром керував німецький гітарист та диригент Ганс Вільгельм Кауфманн.

Проект подобного зразку відбувся в Україні вперше, тому може претендувати на визнання Українською Книгою рекордів Гінесса. Студенти спеціальності музичне мистецтво отримали безцінний професійний досвід та неймовірне задоволення від  спільного музикування, а глядачі нагородили гітаристів гучними оплесками.