У РУСЛІ СУЧАСНОСТІ: ЗНАЙОМСТВО СТУДЕНТІВ-ПСИХОЛОГІВ ІЗ ТРАНСФОРМАЦІЙНОЮ ГРОЮ

12 вересня 2018 р. студенти спеціальності «Психологія» стали активними учасниками майстер-класу «Трансформаційна гра – потужний сучасний інструмент психолога-практика», який проводила наша випускниця, практичний психолог, автор і ведуча трансформаційних ігор у м. Миколаєві Д.В. Буй.
Під час теоретичної частини заняття майбутні психологи познайомилися з концептуальною основною, метою й основними завданнями трансформаційних ігор, їх різновидами, перевагами.
Особливе зацікавлення викликала практична частина майстер-класу, під час якої усі бажаючі взяли участь у грі «Status Quo Ante» (автор: І.А. Украінцева ). Ігровий процес сприяв усвідомленню учасниками самих себе, своїх можливостей, розвитку прагнення реалізації задуманих планів, досягнення життєвих цілей, а методичні рекомендації ведучої розкривали технологічні особливості роботи з даним різновидом психологічних ігор.
Щиро вдячні за змістовність та емоційність заняття, сподіваємось на те, що продовження буде!