Посвята у студенти

19 вересня першокурсники факультету педагогіки та психології пройшли церемонію Посвяти у студенти.
На спортивному майданчику університету вишикувалися представники спеціальностей: психологія, музичне мистецтво, соціальна робота та спеціальна освіта. Першокурсники презентували свої групи, співали, жартували, танцювали, отримали настанови від кураторів, та веселі побажання від старшокурсників. Після вітальних слів декана факультету було виголошено «Клятву Першокурсника».
Веселий настрій на святі створювали відмінна погода, тепле сонечко та гарячі музичні вітання від вокально-інструментального ансамблю кафедри музичного мистецтва. Свято завершилося веселим хороводом до якого залучилися всі першокурсники, вже як повноправні члени студентської родини факультету педагогіки та психології.