2-3 листопада 2021 року кафедрою музичного мистецтва Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського було проведено  VIІ Всеукраїнський науково-практичний онлайн семінар «МИСТЕЦЬКА ОСВІТНЯ ГАЛУЗЬ: МЕТОДИКИ, ТЕХНОЛОГІЇ». Співорганізаторами даного науково-практичного заходу стали кафедра теорії і методики навчання мистецьких дисциплін Бердянського державного педагогічного університету та кафедра теорії та методики музичної освіти, хорового співу і диригування Національного педагогічного … Читати далі VIІ Всеукраїнський науково-практичний онлайн семінар «МИСТЕЦЬКА ОСВІТНЯ ГАЛУЗЬ: МЕТОДИКИ, ТЕХНОЛОГІЇ»