Вельмишановні колеги, у зв’язку з впровадженням загальнонаціонального карантину, зазначений фестиваль-конкурс в цьому році буде проводитись тільки в дистанційній формі! Організаторами та засновниками Всеукраїнського фестивалю-конкурсу інструментального виконавства «ЗЛАТОГРАЙ» (далі – фестиваль-конкурс) є Департамент освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації, Управління культури, національностей та релігій Миколаївської облдержадміністрації, Миколаївський національний університет імені В. О. Сухомлинського, кафедра музичного мистецтва. Фестиваль-конкурс … Читати далі Запрошуємо Вас до дистанційної участі у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі інструментального виконавства «ЗЛАТОГРАЙ», який проводиться у рамках Всеукраїнського фестивалю-конкурсу “Мистецька феєрія”