У рамках проведення щорічного Всеукраїнського фестивалю-конкурсу мистецтв «Мистецька феєрія» відбувається прослуховування учасників фестивалю-конкурсу інструментального виконавства «ЗЛАТОГРАЙ», який у цьому році проводиться тільки у дистанційному режимі. Організаторами та засновниками Всеукраїнського фестивалю-конкурсу інструментального виконавства «ЗЛАТОГРАЙ» є Департамент освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації, Управління культури, національностей та релігій Миколаївської облдержадміністрації, Миколаївський національний університет імені В. О. Сухомлинського, кафедра … Читати далі РЕЗУЛЬТАТИ конкурсу інструментального виконавства «ЗЛАТОГРАЙ», який проведено у рамках Всеукраїнського фестивалю-конкурсу мистецтв «Мистецька феєрія»