Практичні заняття з теми «Професійна ідентичність у майбутніх психологів» зі студентами 2 і 3 курсу

28.10., 29.10. та 31.10.2019 року за запитом викладача кафедри «Психологія», кандидата психологічних наук, доцента Литвиненко І.С. був проведений цикл практичних занять з теми «Професійна ідентичність у майбутніх психологів» зі студентами 2 курсу заочної форми навчання та 3 курсу спеціальності Психологія факультету педагогіки та психології.
Тренером виступила керівник Центру психологічної служби Гулькова Дар’я Сергіївна.
Метою заняття є підвищення рівня знань та розвиток навичок з консультування та тренінгової роботи у майбутніх психологів. Велика увага  приділялася встановленню терапевтичних стосунків з клієнтом, використанню мотиваційних стратегій консультування, розвитку мікронавичок консультування, розробці плану тренінгової роботи з групою, особливостям завершення стосунків з клієнтом та іншим темам.
Під час заняття учасники з’ясували структуру процесу консультування та навчилися визначати етапи консультування, були проінформовані щодо основних запитів в стінах Центру психологічної служби університету, спробували на собі практичні методи, запропоновані тренером заняття.