Організаційно-виховна робота кафедри музичного мистецтва


ПРОФОРІЄНТАЦІЙНИЙ ЗАХІД “З УКРАЇНОЮ В СЕРЦІ…” спеціальності 014.13 Середня освіта (Музичне мистецтво)


Святковий концерт на честь Міжнародного Жіночого Дня

від студентів кафедри музичного мистецтва МНУ імені В.О. Сухомлинського

https://youtube.com/watch?v=nebf10P89Uc&feature=shares ПРОФОРІЄНТАЦІЙНІ ЗУСТРІЧІ

21 лютого 2023 р. у Миколаївському ліцеї імені Миколи Аркаса відбулася профорієнтаціійна бесіда з учнями 11-х класів, щодо вступу на спеціальність  Середня освіта (Музичне мистецтво)

     

умови навчання у МНУ ім.В.О.Сухомлинського, навчальна презентація міні-гра студентів з учнями на тему «Українська музика»


15.02. 2023 року Проведено бесіду з учнями та їх батьками Дитячої музичної школи № 3 м. Миколаєва  щодо вступу на спеціальність 014.13 Середня освіта (Музичне мистецтво), доцентом кафедри музичного мистецтва Ревенко Н.В.


Навіть у самі скрутні часи люди завжди прагнули до нових знань.

Навчання це вагома частина життя кожної свідомої людини. Тому викладачами кафедри “Музичне Мистецтво” було прийнято рішення провести профорієнтаційну онлайн-зустріч із випускними класами Миколаївської ЗОШ № 26 ( 09.02. 2023) та Новоодеської ЗОШ № 2 ( 17.02.2023)

      

Дякуємо всім присутнім  за плідно проведений час!


10 лютого 2023 року  зі студентами 4 курсу Сєвєродонецького фахового музичного коледжу імені С.Прокоф’єва, проведена профорієнтаційна бесіда про спеціальність ОП. Середня освіта (Музичне мистецтво), умови навчання у МНУ ім.В.О.Сухомлинського,  та  міні-лекція «Використання лего-цеглинок на уроках музичного мистецтва»

        

 Зустріч організована та проведена доцентом кафедри музичного мистецтва Аристової Л.С., магістранткою МНУ ім.В.О.Сухомлинського Луценко О., за підтримки викладача коледжу зав.відділом «Теорія музики» Вірютіна Ю.С.ОНЛАЙН КОНЦЕРТ “ВЕЧІР УКРАЇНСЬКОЇ ДУШІ”


Віртуальний хор “Барви”- Моя Україно 

https://drive.google.com/file/d/1xAsGpSfjcrwlrxZ_4BbKXEnqrIqzBZsi/view?usp=drive_web


НА ШЛЯХУ ДО ЗІРКОВОГО ВИЗНАННЯ


ЗАХОДИ

ВІДВІДУВАННЯ МУЗЕЮ ІСТОРІЇ МИКОЛАЇВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ В.О. СУХОМЛИНСЬКОГО СТУДЕНТАМИ ПЕРШОГО КУРСУ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 014 СЕРЕДНЯ ОСВІТ 014.13 МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО


Конкурсу «Театральний калейдоскоп», що проходив у межах Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Мистецька феєрія»

Упродовж березня місяця 2021 р. було оголошено прийом заявок на конкурс «Театральний калейдоскоп», що проходив у межах Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Мистецька феєрія». У конкурсі прийняли участь колективи з різних міст України, географія яких доволі широка: Харків, Кам’янець-Подільський, Житомир, Вінниця, Хмельницька область, тощо.

   

26 березня 2021р під час проведення онлайн-семінару, що відбувся на платформі Google Meet, на тему “Інноваційні форми та методи роботи з художнім продуктом” було підведено підсумки конкурсу та оголошено результати. Усі керівники творчих колективів та члени журі конкурсу, серед яких провідні фахівці у галузі театральне і хореографічне мистецтво прийняли участь в онлайн-семінарі, під час якого відбувся майстер-клас провідного хореографа Миколаївської філії КНУКІМ – Лисенко О.О., яка презентувала інноваційні методи та форми роботи з хореографічним і театральним колективами. За результатми роботи відбувся конструктивний полілог з керівниками творчих колективів.

 Члени журі конкурсу:

Станіславська Катерина Ігорівна, доктор мистецтвознавства, професор кафедри музичного виховання Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І.К.Карпенка-Карого;

Птушкін Володимир Михайлович, народний артист України, професор ХНУМ імені І.П.Котляревського, композитор;

Лисенко Олена Олександрівна, провідний хореограф Миколаївської філії КНУКІМ

Висловлюємо щиру вдячність усім, кто свій досвід, час та бажання творити дарує дітям. Бажаємо їм творчих злетів та впевних кроків до майбутніх перемог!


ПРОФОРІЄНТАЦІЙНИЙ ЗАХІД

 З метою профорієнтаційної роботи у межах агітаційних заходів 19.03.21 та 20.03.21 студентам Миколаївського музичного училища (група № 14, народний відділ) та студентам 4 курсу Миколаївського Коледжу культури і мистецтв (спеціальність “Народний хор”, керівник Жадік Ірина Сергіївна), доцентом кафедри музичного мистецтва П]ятницькою-Поздняковою І.С.  було проведено відкриту лекцію “Переваги та недоліки навчання мистецтву в умовах дистанційної освіти”. Під час відкритого заходу, на якому були присутні викладачі цих груп, було анонсовано вступ на спеціальність “Музичне мистецтво” МНУ імені В.О.Сухомлинського. Виявила бажання вступити на спеціальність бакалавр Коваль Ксенія (4 курс).

      


КОНЦЕРТ-ЛЕКЦІЯ “В.А. МОЦАРТ – ГЕНІЙ І ЛЮДИНА”

16 березня 2021 кафедра музичного мистецтва сумісно з бібліотекою (в особі Сурової Людмили Миколаївни) провела у дистанційній формі концерт-лекцію з нагоди 265 річчя видатного композитора В.А. Моцарта.

      

У підготовці концертних номерів приймали участь викладачі кафедри – Стріхар О.І., Парфентьєва І.П., Ярошевська Л.В., Ревенко Н.В., Бєдакова С.В., Тютенко А.О. разом зі студентами та випускниками спеціальності 014. 13 Середня освіта (Музичне мистецтво).

         

 Концерт-леція була насичена цікавими фактами із життя В.А. Моцарта,  акторською грою студентів та бездоганним виконанням творів великого композитора.

Концерт-лекція “… І буде струна урочисто і тихо лунати, І пісня від серця поллється”

КОНКУРС ІНСТУМЕНТАЛЬНОГО ВИКОНАВСТВА

КОНЦЕРТ-ЛЕКЦІЯ “ЦЕЙ ВІЧНО ЮНИЙ ВАЛЬС…”

21 жовтня 2020 року на кафедрі музичного мистецтва відбулася лекція-концерт з нагоди 195-річниці Йогана Штрауса-сина та 180-річниці Петра Чайковського — знаних майстрів вальсу, підготовлена доцентами кафедри – Васильєвою Л.Л. та Ревенко Н.В.

                                            

Твори цих майстрів, а також твори інших зарубіжних композиторів — Ф. Шуберта, Р. Шумана, Ф. Шопена, М. Глінки,  Д. Кабалевського, Л ван Бетховена прозвучали у виконанні студентів-піаністів кафедри музичного мистецтва: Данііла Попеля, Вікторії Жирун,   Богдани Гулько (клас доцента Ревенко Н.В.), Вікторії Фуртак, Катерини Пальчикової (клас доцента Васильєвої Л.Л.), Олени Гоцуляк (клас доцента П’ятницької-Позднякової І.С.).

Вела концерт доцент Васильєва Л.Л.

                                                    


СВЯТКУВАННЯ 8 БЕРЕЗНЯ!!!

4 березня студенти та викладачі Тютенко Анна Олегівна, Щербак Ігор Вікторович, Бешляга Андрій Денисович, Ярошевська Лариса Віталіївна спеціальності Музичне мистецтво привітали святковим концертом своїх викладачів зі святом 8 березня.

Сценарій до свята був написаним студенткою 4 курсу Гусаровою Анастасією, режисер-постановник Тютенко Анна Олегівна.

Всі чоловіки спеціальностi співали пісні про кохання, любих жiнок та присвячували піснi своєму викладачу!

                

                            

Кожна пісня супроводжувалась театралізацією та акторською грою студента, ну і, звичайно, бездоганним співом.

Концерт вийшов сімейним та по-весняному теплим!

«МАСЛЯНА ЙДЕ, ВЕСНУ-КРАСНУ ВЕДЕ

СВЯТКУВАННЯ НОВОГО РОКУ НА СПЕЦІАЛЬНОСТІ 014.13 СЕРЕДНЯ ОСВІТА (МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО)

27 грудня усією дружньою родиною спеціальності музичне мистецтва відсвяткували на новий рік “Голубий вогник”. Це був тематичний вечір в стилі 80-х.. Це був тихий, та дуже веселий концертний вечір, у кожного із студентів був номер, викладачі теж підготувати музичний сюрприз для студентів! Співи, танці та сміх лунав на весь корпус музичного мистецтва.

      

Це був насправді дуже теплий сімейний вечір дружньої родини музичне мистецтво.

 

ХЕЛЛОВІН НА СПЕЦІАЛЬНОСТІ 014.13 СЕРЕДНЯ ОСВІТА (МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО)

31 жовтня спеціальність музичне мистецтво відсвяткували ” Чорним парадом” свято Halloween.

  

Всі студенти від першого до шостого курсу змагалися за найкращий клан  спеціальності. Всі студенти підтримали тематику з переодяганням та розфарбуванням свого обличчя, і не тільки студенти, а й всі викладачі кафедри музичного мистецтва!

     

У кожного був свій образ святковий. Свято пройшло дуже весело, та дружньо, перемогу здобув клан другого курсу!

 

Концерт до дня вчителя!


Педагогічна практика з музичного мистецтва!

Хор «Барви» виступив на IV фестивалі класичної музики «Класична мелодія степу» у м. Вознесенськ Миколаївської області


ВЧИТЕЛЬ МУЗИКИ – МОЯ МАЙБУТНЯ ПРОФЕСІЯ


Навчають тих, хто музикою керує…

ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ФЕСТИВАЛІ-КОНКУРСІ МИСТЕЦТВ “мИСТЕЦЬКА ФЕЄРІЯ”

Ювілейний вечір “Шляхами її долі”

День Закоханих на факультеті “У пошуках кохання”

Музичний флешмоб до Дня Європи

Фестиваль-конкурс художнього слова «ПОЕТИЧНА ЗІРКА»

Фестиваль-конкурс інструментального виконавства «ЗЛАТОГРАЙ»

Відкриття Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Мистецька феєрія»

КОНЦЕРТ ДО ДНЯ РІДНОЇ МОВИ

Казковий Новий рік в університеті.

Вітаємо студентів нашого факультету Павло Гелевера та Ірину Могільову

Профорієнтаційний захід «Українська мова єднає друзів»

Шефський концерт

Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Golden Lion»