Перемога студентів-волонтерів спеціальності 016 Спеціальна освіта у конкурсі «Волонтер року»

До дня волонтера на базі ГО “Миколаївська обласна організація волонтерів”під керівництвом Носенко О.І. за підтримки заступника голови Миколаївської обласної державної адміністрації Трайтлі О.О. відбувся конкурс “Волонтер року”,  у ході якого  були вручені нагороди волонтерам із різних галузей у 10 номінаціях. Студенти-волонтери  спеціальності 016 Спеціальна освіта, які входять до складу волонтерської групи професійного спрямування «Відкрите серце», вже традиційно стали переможцями і вибороли звання кращої волонтерської групи Миколаївської області. Дякуємо студентам-волонтерам за те, що вони дарують часточку себе діткам.