ВИПУСК – 2022!!! Vivat Бакалаври!!!

6 та 7 липня 2022 року всупереч складній воєнній ситуації на Миколаївщині на факультеті педагогіки та психології Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського відбувся урочистий захід – вручення дипломів випускникам освітнього рівня “бакалавр” 2022 року!

У велике професійне майбутнє факультет випустив 167 кваліфікованих фахівців у сферах логопедії та дефектології, психологів, істориків та вчителів історії, вчителів музики та музикантів.

Окремо відзначаємо випускниць спеціальності 053 Психологія, Ніколіну Олександру та Кузьміну Марію, які отримали дипломи з відзнакою за свою активну наукову та громадську роботу, та відмінні успіхи під час навчання.

Зичимо Вам, шановні випускники, досягнути найвищих сходинок ваших професійних сходжень! Бажаємо  миру та добробуту, бути гідними представниками української професійної та наукової еліти, здоров’я, натхнення та злагоди!!!

В добру путь!