Ярмарка

28 вересня у стінах нашого університету відбувся ярмарок, організований небайдужими студентами факультету педагогіки та психології, на честь 104-річчя нашої “альма-матер”. Це є своєрідним привітанням студентів з прийдешнім святом, що подарувало навколишнім позитивні емоції та, звісно ж, солодкі смаколики.
Нагадуємо, що 29 вересня відбулося святкування “Дня народження” нашого університету, що пройшов тернистий шлях від Миколаївського вчительського інституту до привілеї гордо носити звання “національного”. Сто чотири роки — це значний відрізок часу, і хочеться побажати, щоб він збільшувався і доповнювався все новими і новими етапами, щоб кожного року із стін Миколаївського національного університету виходили все нові й нові спеціалісти, що посіють в душах інших розумне, добре і вічне. Зі святом!