ВЕКТОР ПЕРСПЕКТИВ

Професійний розвиток і професійне становлення майбутнього фахівця – провідна мета діяльності вищого навчального закладу. Для її успішної реалізації вагому роль відіграє внутрішня мотивація студентів до змін і перетворень, активізація потреб і прагнень щодо набуття професійно важливих компетенцій ще з перших кроків навчання у виші.

Визначенню перспективних цілей особистого професіогенезу присвячено кураторську годину, проведену зі студентами-психологами 227 групи викладачем кафедри психології Л.А. Опанасенко. Під час заняття було обговорено питання щодо професійних інтересів студентів, механізмів саморозвитку і самостимулювання, а також окреслено найбільш цікаві для учасників заняття різновиди психологічних практик, з якими їм хотілося б познайомитися найближчим часом. Важливо відзначити, що дана тема по-справжньому активізувала студентів і виступила основою для згуртування студентського колективу – думаючого, креативного, ініціативного.