НОВІ ОБРІЇ, НОВІ МОЖЛИВОСТІ

Студентське життя на факультеті педагогіки та психології насичене цікавими заходами, які наповнюють його яскравими барвами емоцій, сприяють формуванню нових цілей щодо подальшого професійного становлення.

Незабутньою і важливою подією для студентів-психологів 2 курсу стало їх знайомство з діяльністю кафедри військової підготовки, яка здійснює навчання офіцерів запасу за 4 обліково-військовими спеціальностями і надає можливість здобути військове звання не лише представникам сильної статі, а й дівчатам. Ця зустріч підкріпила наміри студентів-психологів щодо вступу на кафедру військової підготовки і окреслила нові можливості їх професійного розвитку.

Щиро вдячні за вичерпну інформацію щодо напрямків діяльності кафедри, умов і термінів прийому та за цікаву екскурсію. Вітаємо усіх працівників кафедри військової підготовки та майбутніх офіцерів запасу з Днем захисника України, бажаємо їм наснаги, міцного здоров’я і здійснення мрій!!!