ВЕБІНАРНА ТВОРЧА ЗУСТРІЧ З ВИДАТНИМИ ВИПУСКНИКАМИ СПЕЦІАЛЬНОСТІ МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО

18 вересня 2023 року кафедрою музичного мистецтва Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського була проведена творча вебінарна зустріч з вчителями Миколаївщини, випускниками спеціальності музичне мистецтво.

Викладачі кафедри музичного мистецтва познайомили студентів з творчими доробками та професійним шляхом відомих вчителів Миколаївщини, які навчалися в МНУ ім.В.О.Сухомлинського і які з гордістю представляють методичну школу Миколаївщини на Всеукраїнському та Міжнародному рівнях – Ірина Петрова, вчитель вищої категорії, вчитель-методист, заслужений вчитель України; Антоніна Волошина, вчитель вищої категорії, вчитель-методист  (Миколаївський ліцей №38 імені В.Д.Чайки), Людмила Колпакова, вчитель вищої категорії, вчитель-методист (Миколаївський ліцей №53), Тетяна Козка, вчитель вищої категорії, вчитель-методист (Миколаївський ліцей імені Миколи Аркаса), Олена Ковальчук, вчитель вищої категорії, старший вчитель (Миколаївський ліцей №34), Олександр Максимець, вчитель вищої категорії, вчитель-методист (Миколаївський ліцей-інтернат №4), Ірина Курбанова, вчитель вищої категорії, вчитель-методист (Миколаївський ліцей №56), Ольга Руденко, вчитель вищої категорії, вчитель-методист (Вознесенська гімназія ім. Т. Шевченка Миколаївської області) та інші.

У процесі вебінару було переглянуто відео-тренінг з вчителями музичного мистецтва та інтегрованого курсу «Мистецтво» Миколаївщини та майстер-клас з музикування на клавесах, проаналізовано проблеми викладання курсу «Мистецтво» Нової української школи 5-6-х класів.

Творча атмосфера, жваве обговорення, захоплення мистецтвом панувало на вебінарі!

Завдячуємо всім випускникам нашої славетної спеціальності і зичимо миру, перемоги і натхнення!