ПРОФОРІЄНТАЦІЙНИЙ ЗАХІД “З УКРАЇНОЮ В СЕРЦІ…” спеціальності 014.13 Середня освіта (Музичне мистецтво)

20 жовтня 2023 року здобувачами вищої освіти 4 курсу спеціальності музичне мистецтво (керівник доцент Аристова Л.С.) Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського було проведено яскравий музично-виховний профорієнтаційний захід «З Україною в серці» з учнями 9-11-х класів Миколаївського ліцею №34 (вчитель Ковальчук О.С.).

Учні поринули в яскравий світ українського мистецтва. Студенти розробили яскраві ігрові завдання з музичного мистецтва (співаки, музичні твори, танці, пісні), живопису і кіномистецтва на платформі Kahoot. Учні із захопленням грали у інтелектуальну мистецьку гру, відповідали на питання, виконували завдання. На заході звучали українські пісні і танці, учні із задоволенням переглядали фрагменти з кінострічок українських режисерів, обговорювали питання українського мистецтва.

Всі отримали велике задоволення від яскравого видовища.

Наприкінці свята була проведена профорієнтаційна робота з учнями 11-х класів, найактивніших здобувачів освіти запросили до вступу на спеціальність музичне мистецтво.

Діти передали своє враження від заходу у формі смайликів, які від щирого серця надсилали студентам!