ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА СИМФОНІЯ ФАКУЛЬТЕТУ ПЕДАГОГІКИ ТА ПСИХОЛОГІЇ

21 жовтня 2017 р. факультет педагогіки та психології гостинно зустрів старшокласників міста, зацікавлених у професійній діяльності фахівця зі спеціальної освіти та музичного мистецтва, практичного психолога, соціального працівника.

Для наших юних гостей та їхніх батьків було організовано музичне вітання від гурту «Art of Life», виставку наукових і творчих досягнень викладачів та студентів факультету, експрес-діагностику здібностей, святковий флеш-моб, знайомство з деканом, викладачами та студентським активом, майстер-клас з логопедії, тренінгові заняття від студентів-психологів та соціальних працівників, інтерактивну екскурсію від кафедри музичного мистецтва. Зважаючи на насиченість програми, зовсім не дивно, що на факультеті протягом декількох годин панувала особлива атмосфера інтересу та цікавості. З нетерпінням чекаємо старшокласників на Тижні професій, адже готуємо для них ще дуже багато цікавих занять!