МАЙБУТНІМ НАУКОВЦЯМ-ПСИХОЛОГАМ ПІДТРИМКУ І ДОПОМОГУ!

10 листопада 2017 р. на базі біологічного факультету МНУ імені В.О. Сухомлиснького відбулася установча (осіння) сесія територіального відділення МАН України для учнів, зарахованих у 2017 р.

Активними учасниками сесії стали майбутні науковці-психологи, яких викладач кафедри психології МНУ імені В.О. Сухомлинського Л.А. Опанасенко ознайомила з основними вимогами до написання наукових робіт, з актуальними темами психологічних досліджень, надавши рекомендації щодо організації та оформлення роботи і запропонувавши підтримку і консультативну допомогу у виконанні досліджень викладачами кафедри.

Щиро сподіваємося, що для учнів секції «Психологія» захоплення науковою діяльністю стане цікавим і захоплюючим етапом знайомства з професією. Бажаємо кожному зі слухачів ТВ МАН наснаги і задоволення від наукових пошуків!