Козацьки ігри

17 жовтня , в університеті відбулися ІІ Козацьки ігри, присвячені Дню захисника України.

Це свято, започатковане факультетом педагогіки та психології вже вдруге зібрало шанувальників національних видів спорту. До студентів завітали друзі- суперники: воїни строкової служби навчального центру ВМС ЗСУкраїн та воїни –ветерани АТО. Змагання з козацької звитяги проводили під егідою  Атамана Козацької громади міста Миколаєва –Параскуна Сергія Миколайовича. Гопак, забери шапку, лава на лаву, бій на ножах та шаблях, розігни підкову, – це все назви змагань в яких гідно проявили себе студенти факультету педагогіки та психології  -команда «Кобзарі».

Спортивне свято викликало жвавий інтерес у засобів масової інформації, обласне телебачення зняло сюжет про  спортивно-патріотичне свято . Всі учасники змагань побажали зібратися навесні вже на ІІІ Козацьких іграх.