НАУКОВО-ТВОРЧЕ ЗМАГАННЯ ОЛІМПІЙЦІВ-ПСИХОЛОГІВ

21 листопада 2017 р. кафедрою психології проведено І тур олімпіади з психології з метою організації очних змагань студентів у творчому застосуванні набутих професійно значущих компетенцій.

Конкурсні завдання, запропоновані учасникам, передбачають можливість виявлення рівня теоретичних знань та практичної підготовки студентів, необхідних для здійснення професійної діяльності.

У науково-творчому змаганні виявили бажання взяти участь 12 студентів 3-5 курсів. З вітальним словом до учасників олімпіади звернулась Р.А. Мороз (кандидат психологічних наук, доцент кафедри), яка ознайомила з особливостями виконання конкурсних завдань, налаштовуючи кожного на перемогу.

Переконанні, що І тур олімпіади стане першою сходинкою для подальшого розкриття талановитої студентської молоді нашого факультету!