ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА ЗУСТРІЧ ЗІ СТАРШОКЛАСНИКАМИ ТА БАТЬКАМИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ШКОЛИ-ІНТЕРНАТУ №7

Однією з традиційних, проте дієвих, форм профорієнтаційної роботи у школі виступає організація зустрічей із представниками ВНЗ. На один із таких заходів у рамках тижня профорієнтації була запрошена до Миколаївської школи-інтернату №7 викладач кафедри психології Л.А. Опанасенко.

1 грудня 2017 р. Л.А. Опанасенко презентувала старшокласникам, батькам і педагогам навчального закладу факультет педагогіки та психології МНУ імені В.О. Сухомлинського, детально зупиняючись на специфіці професійної підготовки на спеціальностях «Психологія», «Соціальна робота», «Спеціальна освіта», «Музичне мистецтво», умовах вступу до ВНЗ у 2018 році, запрошуючи на навчання та на курси довузівської підготовки.