НАУКОВЕ ОБГОВОРЕННЯ УМОВ УСПІШНОГО ПРОФЕСІОГЕНЕЗУ ОСОБИСТОСТІ

Виберіть собі роботу до душі, і вам не доведеться працювати жодного дня у своєму житті.

Конфуцій

13 грудня 2017 р. доцентом кафедри психології, кандидатом психологічних наук В.В. Шевченко організовано та проведено науковий семінар «Умови успішного професіогенезу особистості».

Його активними учасниками стали:

1) науково-педагогічні працівники кафедри психології: Савенкова І.І., Шевченко В.В., Кучманич І.М., Чугуєва І.Є., Мороз Р.А., Опанасенко Л.А.;

2) заступник начальника відділу організації профорієнтації Миколаївського обласного центру зайнятості – Фоменко Н.М.;

3) студенти 3-7 курсів спеціальності «Психологія»: Лисогор А.В.,  Степанюк Л.С., Дмитрів О.В., Заболотських А.О., Копчак В.В., Крисенко К.Є., Кіхтан М.В., Любінецька Г.Л., Ралєва Н.О., Шавловська І.С., Джоган Д.М., Макушева С.П., Полєшко Н.С.

У процесі роботи учасниками семінару було висвітлено багато аспектів проблеми, серед яких особливо значущими стали:

• актуальність питання професіогненезу у вітчизняній та зарубіжній психології;
  • сутність та структура професійної підготовки висококваліфікованих спеціалістів;
  • компетенції у професійній підготовці майбутній психологів;
  • основні напрями та умови розвитку успішного професіогенезу;
  • фактори формування професійно-важливих якостей особистості тощо.