З ДНЕМ СВЯТОГО МИКОЛАЯ АБО КОРОТКО ПРО ЩИРІСТЬ СТУДЕНТІВ-ПСИХОЛОГІВ

Як важливо мати щире та чуттєве серце, проявляти теплоту душі та емпатійність, особливо для представників соціономічних спеціальностей.

З 1 по 15 грудня 2017 р. студенти-психологи факультету педагогіки та психології МНУ імені В.О. Сухомлинського денної та заочної форми навчання долучилися до благодійної акції «Щире серце», організованої кафедрою психології, і зібрали понад 70 подарунків (іграшок та дитячих книжок) для дітей з сімей-переселенців і тих, хто перебуває у складних життєвих обставинах. 18 грудня усі підготовлені сюрпризи були святково упаковані і передані волонтерам міста.

Щиро віримо, що цей студентський внесок подарує малюкам приємні емоції і значно прикрасить їх новорічні свята!

Вітаємо усіх студентів та викладачів університету з Днем Святого Миколая! Бажаємо миру, добра, злагоди, благополуччя!!!