ПСИХОЛОГІЧНІ СЕКРЕТИ УСПІШНОГО СКЛАДАННЯ ТЕСТІВ ЗНО

10 січня 2018 р. старшокласники Миколаївської спеціалізованої І-ІІІ ступеня школи №22, Першої української гімназії імені Миколи Аркаса, Миколаївського економічного ліцею №2, загальноосвітньої школи №28 та №41 м. Миколаєва взяли участь у тренінговому занятті «Психологічні секрети успішного складання тестів ЗНО», організованому кафедрою психології та психологічною службою університету.

У процесі роботи викладач кафедри психології Л.А. Опанасенко надала коротку психологічну характеристику категорій дітей, які можуть потрапити у «групу ризику»: під час складання тестів ЗНО на їх результати досить часто негативно впливають специфічні властивості, а не якість підготовки (це «правопівкульні» учні, тривожні та невпевнені, старшокласники із браком довільності й самоорганізації, відмінники, астенічні, гіпертимні, флегматичні школярі тощо); визначила стратегії роботи над сильними і слабкими особистісними якостями; запропонувала учням пройти психологічні тести на самооцінку стресостійкості, ситуативної та особистісної тривожності.

Консультант психологічної служби Д.С. Гулькова провела зі старшокласниками комплекс тренінгових вправ та ігор, спрямований на формування і розвиток психологічних характеристик особистості, які сприяють стресостійкості на такому відповідальному етапі, як підготовка та складання тестів ЗНО, надала загальні та індивідуальні практичні рекомендації.

Щиро бажаємо успіхів абітурієнтам і чекаємо їх на Форумі юних психологів під час весняних канікул!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *