У ЦАРИНІ ПСИХОЛОГІЧНОЇ НАУКИ: ЗАХИСТ УЧНІВСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ ТВ МАН

9 лютого 2018 р. на базі факультету педагогіки та психології відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів ТВ МАН / секція: «психологія». Рецензентами робіт та членами журі конкурсу виступили викладачі кафедри психології: І.М. Кучманич, І.Є. Чугуєва, Л.А. Опанасенко. Цікавість до заходу, окрім наукових наставників, проявили однокласники учасників, батьки, студенти-психологи денної форми навчання різних курсів.

Варто відзначити актуальність психологічних проблем, покладених в основу учнівських робіт, змістовність емпіричних досліджень, результативність формуючих експериментів, вільне володіння старшокласниками матеріалом, готовність до здійснення подальших наукових пошуків у сфері психології.

Бажаємо учням подальших наукових успіхів і запрошуємо на навчання в МНУ імені В.О. Сухомлинського на спеціальність «Психологія»!!!