Свято до дня закоханих

День закоханих – особливий день! Він наповнений атмосферою очікувань, ніжності, кохання…
14 лютого увесь світ охоплюють особливі відчуття. Наші студенти-психологи і викладачі також занурились у вир чарівних емоцій! 14 лютого на факультеті педагогіки та психології  відсвяткували День
усіх закоханих. Студентська рада факультету зранку прикрасила поверх та відкрила почту “Валентина”,
усі бажаючі згідно давньої традиції могли відіслати валентинку та росказати про свої почуття.
Після  занять, о 16:00 в корпусі музичного мистецтва  відбулося свято. Святкова програма включала в себе різноманітні конкурси  та дискотеку.
Цікаві та дотепні конкурси, ліричні пісні, виступ ансамблю та бального
дуету…і все це про кохання. І хоч свято залишилося вже у минулому, віримо, що приємні спогади про нього ще довго зігріватимуть серця кожного. Тож, зичимо усім жити у любові, злагоді і щасті не лише у святкові дні, а й цілий рік!