ТЕАТР І СТУДЕНСТВО

28 лютого, в останній день календарної зими студенти і викладачі трьох університетів Миколаєва МНУ імені В.О.Сухомлинського, НУК імені адмірала Макарова і ЧНУ імені Петра Могили зібралися в Академічному драматичному театрі щоб зануритися незвичайний сюжет філософсько-психологічної вистави «Страсти по Торчалову». Не випадково, що на цю виставу прийшло багато студентів – майбутніх психологів. Слід сказати, що ця зустріч була вже четвертою, коли театр запросив до себе студентів, а постійним організатором  цих заходів  є Анастасія Ткаченко – молодий викладач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін НУК імені адмірала Макарова і одночасно студентка магістратури факультету педагогіки та психології університету імені В.О.Сухомлинського. Сподіваймося, що ця добра традиція буде продовжуватися і надалі, і зустрічі з театром відбуватимуться за будь-якої погоди!