СВЯТО 8 БЕРЕЗНЯ

7.03. Студентів та викладачів факультету педагогіки та психології привітали таланти кафедри музичного мистецтва із святом весни та чарівності. На організованому самими студентами концерті, лунали вірші, пісні та інструментальні твори присвячені ніжності, коханню до дівчини, матері та бабусі.  Проникливі дуети від Бешляги А., Малашевич О. та Квасильчук Ю., Євтушенко Я, сольні номери від В.Зроднікової, С. Охрімовського, Ю. Матненка, квінтет братів Гелевер, та вокально-інструментальний ансамбль підняли настрій та створили чудову атмосферу свята. Також, студентська рада факультету гарно прикрасила поверх та створили символічну фото-зону, щоб всі мали можливість надовго зберегти в памя`ті згадку про це прекрасне свято.

Щиро дякуємо за привітання та ще раз, особисто, вітаємо жінок та дівчат з нашим святом та Весною!