ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!

Вітаємо Анастасію Ткаченко за 1 місце у номінації “Студенти-психологи” у конкурсі із психологічного аналізу кіно “Погляд”.

За отримане призове місце Анастасія отримує подарунки:

• книгу “Основи психокорекції”, де викладено теорію практичної роботи з суб’єктом, а також конкретні напрямки, методи, техніки і прийоми роботи в психокорекційному ключі з дітьми, підлітками, юнаками та дорослими.
  • безкоштовне навчання на дистанційній 4-місячній програмі-спеціалізації “Детская пракическая психология”, яку ведуть кандидат психологічних наук, психолог, сексолог, психоананалітик Великодна Мар’яна Сергіївна, кандидат психологічних наук, дитячий психолог і ігротерапевт Горбачова Ольга Юріївна, здобувач PhD в психології, арт-терапевт Томіна Зоряна Анатоліївна.