PROF-TEST В ДІЇ!

Другий рік поспіль кафедра психології та психологічна служба МНУ імені В.О. Сухомлинського долучаються до профорієнтаційного проекту Миколаївського обласного центру зайнятості PROFTEST, виступаючи майданчиком для практичного ознайомлення старшокласників м. Миколаєва з діяльністю психолога на етапі професійного самовизначення, до початку навчання у виші.

10 квітня 2018 р. було проведено чергову зустріч з учнями 10 класів шкіл-учасників проекту, під час якої викладачем кафедри психології Л.А. Опанасенко та психологом-консультантом Д.С. Гульковою було запропоновано віртуальну подорож основними напрямами діяльності психологічної служби університету, практичне знайомство з одним із популярних та ефективних інструментів роботи сучасного психолога – асоціативними картами, а також спілкування зі студентами-волонтерами.

Майже 2 години спілкування промайнули непомітно, залишаючи за собою незвичний, але магнітизуючий «присмак» цікавості до професійного фаху психолога.