Фестиваль “Вір в себе”

ВІР В СЕБЕ!

18 квітня 2018 р. студенти-психологи разом з викладачем кафедри психології Л.А. Опанасенко долучилися до молодіжного фестивалю «Вір в себе» (фестиваль організований Миколаївським обласним центром зайнятості за підтримки  Миколаївської обласної державної адміністрації та Миколаївської міської ради). Організатори заходу запропонували його учасникам досить цікаву і незвичну програму: ярмарок підприємств, де молодь зможе ознайомитися з місцевими компаніями і підприємствами, подати заявку на практику і обрати свій напрямок для роботи в майбутньому, а також цікаве спілкування з 7 спікерами, які ділилися з молоддю історіями свого успіху.

Спікерами фестивалю виступили:

• Олександр Абраменко — спортсмен, фристайліст, фахівець із лижної акробатики, чемпіон Олімпійських ігор 2018 року;
  • Максим Яровий — спортсмен, лижник, біатлоніст, чемпіон Паралімпійських ігор 2018 року;
  • Максим Бревда — спортсмен, директор мережі фітнес-центрів «Gym Style», радник голови Миколаївської облдержадміністрації;
  • Дмитро Фалько  — виконавчий директор Миколаївського підприємства «Термінал-Укрхарчозбутсировина»;
  • В’ячеслав Сімченко — директор ТОВ «Миколаївський тепловозоремонтний завод»;
  • Роман Стефанчишен — директор ТОВ «Фанчі-Інвест»;
  • Олександр Виноградов — художній керівник танцювального клубу «СЛАЙС», один із засновників – branding company «42Motions».

Історії успіху вражали кожного, спонукаючи до глибоких роздумів про своє майбутнє!!!