ДЕНЬ ПСИХОЛОГА!!!

З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ, ПСИХОЛОГИ!!!

23 квітня 2018 р. на факультеті педагогіки та психології викладачі та студенти-психологи святкували своє професійне свято: «Всеукраїнський день психолога». Зі святковими привітаннями та побажаннями до колег і студентів звернулись: декан факультету О.А. Кузнецова та заступник завідувача кафедри психології В.В. Шевченко. Святкову атмосферу створювали ведучі заходу А. Тараненко, Ю. Корня, танцювальний колектив 117 групи, ліричний виступ Д. Дмитрієва (227 група), душевна поезія Д. Джоган (317 група), привітання-презентація від викладачів кафедри. Під час заходу найбільш активним студентам-волонтерам було вручено сертифікати медіаторів від Центру психологічної служби університету. В організації свята активну участь взяли З. Гадоєва, А. Самойліч, М. Шагай та викладач кафедри психології Л.А. Опанасенко. Усіх присутніх огорнули теплі емоції від щирих привітань, а підготовлені для студентів солодощі наповнили атмосферу особливим затишком.

день психолога