ВІТАЄМО УЧАСНИКІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ (З МІЖНАРОДНОЮ УЧАСТЮ) СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 016 СПЕЦІАЛЬНА ОСВІТА!!!!!

ВІТАЄМО УЧАСНИКІВ Всеукраїнської (з міжнародною участю) студентськоЇ олімпіади зі спеціальності 016 Спеціальна освіта:

Студентку спеціальності «Спеціальна освіта» Черних Аліну, яка під керівництвом доктора педагогічних наук, професора Савінової Наталії Володимирівни приймала участь у  ІІ етапі XIV Всеукраїнської (з міжнародною участю) студентської олімпіади зі спеціальності 016 Спеціальна освіта та показала відмінний результат під час  виконання тестових завдань. За це студентка була нагороджена грамотою.

Студентку спеціальності «Спеціальна освіта» Зелінську Катерину, яка також під керівництвом доктора педагогічних наук, професора Савінової Наталії Володимирівни приймала участь у  ІІ етапі XIV Всеукраїнської (з міжнародною участю) студентської олімпіади зі спеціальності 016 Спеціальна освіта та була нагороджена Дипломом ІІ ступеню.

Щиро вітаємо студенток та їх наукового керівника Савінову Наталію Володимирівну  і бажаємо їм наснаги у науці та більше перемог, як у науковій роботі так і у житті!