Відвідування музею приурочене Дню пам’яті та примирення та 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Четвертого травня  першокурсники факультету педагогіки та психології  долучилися до заходу, присвяченому Дню пам’яті та примирення і 73-ї річниці  перемоги над нацизмом  у Другій світовій війні.  Студенти  відвідали експозиції музеїв МНУ  імені В.О. Сухомлинського та Бойової слави мені  Ю.О.Грицая, ознайомилися із документами та експонатами.  Цікава та змістовна розповідь  О.П.Хаєцького  про історію університету, викладачів, долі яких перекреслили війни 20-го століття, про звитягу захисників Батьківщини, імена яких назавжди закарбовані у історичному літописі університету  не залишила байдужими нікого.

Студенти були задоволені цим заходом і вийшли з музею сповнені почуттям гордості за своїх предків та Батьківщину.