Комплексний державний іспит бакалаврів спеціальності «Музичне мистецтво»

5, 6 червня відбувся Комплексний державний іспит бакалаврів спеціальності «Музичне мистецтво». Іспит складався з двох частин –  перша (теоретична), у якій студенти-випускники показали володіння знаннями з методики викладання музичного мистецтва та художньої культури у ЗЗСО і друга (практична), що передбачала показ фрагментів уроків з музичного мистецтва.

На практичну частину іспиту завітали вчителі мистецьких дисциплін Миколаївської області на чолі з методистом кафедри мовно-літературної та художньо-естетичної освіти Миколаївського інституту післядипломної педагогічної освіти Кібаловою Т.В., яка була обрана головою екзаменаційної комісії.

Студенти вразили глядачів своєю креативністю, талановитістю  і розумінням особливостей своєї майбутньої професії. Представлені фрагменти враховували специфіку проведення уроків: використання методичних прийомів, інструментальне виконання музичних творів, розучування і виконання пісень тощо.

Щиро вітаємо випускників та бажаємо успіхів і натхнення у подальшому професійному житті!