Науково-методичний семінар “Нові дослідження миколаївських митців”

17 жовтня 2018 року у Обласній універсальній науковій бібліотеці імені Олексія Гмирьова відбувся науково-методичний семінар “Нові дослідження миколаївських митців”, організаторами якого виступили Миколаївський осередок Національної спілки композиторів України, Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти та відділ документів з питань культури і мистецтв Обласної універсальної наукової бібліотеки .

Доцент кафедри музичного мистецтва Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського Васильєва Л.Л. Презентувала на цьому заході свою монографію “Рок-музика як фактор розвитку культури другої половини ХХ століття”. На заході були присутні студенти і викладачі вищих навчальних закладів міста Миколаєва.