Святкуванню Хеловіну в МНУ ім. В. О. Сухомлинського бути!

У минулий четвер, 01.11.2018 року в університеті відбувся захід приурочений святу Хеловін організований Студентською радою нашого факультету. Відзначення свята, що так полюбилося студентам всього нашого університету, відбулося у виставочному залі першого корпусу. Прикраси, костюми учасників та організаторів, розважальна програма та музикальний супровід допомогли створити неповторну атмосферу, яка мала допомогти присутнім відволіктися від щоденних турбот та відчути себе вільними.

За підтримки Студентської ради та профкому університету, театру «По Фрейду», а також музикальної групи Light Cloud учасники змогли прогнати нечисту силу, прийняти участь в конкурсах та отримати солодкі призи.

Студентами та організаторами було виражено сподівання на подальшу співпрацю. Тож будемо раді докласти максимум зусиль для створення святкового настрою наших студентів та запросити вас на відзначення наступних знаменних днів.