НАУКОВИЙ ПРОСТІР ПСИХОЛОГІЇ ДЛЯ СТАРШОКЛАСНИКІВ

9 листопада 2018 р. на факультеті педагогіки та психології МНУ імені В.О. Сухомлинського відбулася осіння сесія для слухачів МАН України, які прагнуть поринути у дивовижний світ справжнього психологічного дослідження.

Старшокласники Миколаївської гімназії №3, Першої української гімназії імені Миколи Аркаса (м. Миколаїв), Миколаївської загальноосвітньої школи №7 і №16, а також Новоодеської гуманітарної гімназії (м. Нова Одеса) детально познайомилися з перспективними напрямками психологічних досліджень та загальними вимогами до написання наукових робіт з психології.

Зустріч була насиченою новою для учнів інформацією, цікавими питаннями та теплими емоціями від інтерактивного спілкування з викладачами кафедри психології. Щиро бажаємо школярам не втратити запалу до наукових пошуків та підготувати достойні наукові роботи!