У ВИРІ ПРОБЛЕМ СОЦІАЛЬНО-ГУМАНІТАРНИХ НАУК

7 грудня 2018 р. Любінецька Г. (517 гр.) та Полєшко Н. (417 гр.) взяли активну участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції «Проблеми соціально-гуманітарних наук», що проходила на базі Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова. Студентки-психологи успішно виступили на пленарному засіданні, розкривши актуальні питання сучасних методів надання психологічної допомоги. Так, Любінецька Г. детально охарактеризувала особливості використання трансформаційних ігор у роботі зі старшокласниками», а Полєшко Н. окреслила методичні засади функціонування групи підтримки для учнів старшого шкільного віку. Вітаємо наших студентів із завершенням чергового етапу їх наукових досліджень та зичимо натхнення для подальших звершень.