НА ШЛЯХУ ДО НАУКОВИХ ЗВЕРШЕНЬ

19 грудня 2018 р. на кафедрі психології відбулася надзвичайна подія – презентація студентських наукових робіт із загальної, соціальної, гендерної, вікової та педагогічної психології. На засіданні кафедри студенти-психологи Ярмуш В., Панченко К., Морозова Д., Любінецька Г., Полєшко Н., Паршакова О., Осіпова В., Саковська В. (студентки 3-5 курсів ДФН) презентували надзвичайно цікаві, змістовні, масштабні та різнопланові дослідження з актуальних питань психологічної науки і практики.

3,5 години на кафедрі тривало активне обговорення тем, наукових підходів, методологічних основ досліджень, їх теоретичної та практичної значущості!

Щиро бажаємо нашим майбутнім науковцям не втрачати інтересу до психологічної науки і плідної подальшої підготовки до участі у Всеукраїнських наукових конкурсах з психології!