ДОСТОЙНЕ ПОПОВНЕННЯ КОМАНДИ ПСИХОЛОГІВ-ТРЕНЕРІВ

20 грудня 2018 р. студентка-першокурсниця спеціальності «Психологія» Д. Євстафєва провела перший у своєму житті психологічний тренінг! Тренінгове заняття було розроблено для старшокласників Миколаївського ЗНЗ №31, в якому ще зовсім недавно навчалася сама студентка.

Сценарій заняття «Ми – команда» Дар’я розробила самостійно, прагнучи активізувати групову взаємодію між учнями 9-11 класів. Студентка підібрала дуже цікаві та змістовні вправи, що активізували навіть найбільш пасивних у спілкуванні школярів, максимально сприяли справжньому командостворенню.

Десятки позитивних відгуків отримала наша студентка від учасників заняття! Пишаємося такими першокурсниками і зичимо подальшого розвитку і вдосконалення тренерських якостей!!!