ОГОЛОШЕННЯ! Набір на КВП

ОГОЛОШЕННЯ набір КВП

порядок прийому громадян України для навчання на кафедрі військової підготовки в 2019 році

Кафедра військової підготовки Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського проводить набір громадян України за програмою підготовки офіцерів запасу за 4 військово-обліковими спеціальностями:

1. Бойове застосування механізованих з’єднань, військових частин та підрозділів
  2. Бойове застосування десантно-штурмових, гірсько-піхотних і морської піхоти з’єднань, військових частин, підрозділів.
  3. Організація повітрянодесантної підготовки в десантно-штурмових і морської піхоти з’єднаннях, військових частинах, підрозділах
  4. Соціальний психолог

Термін навчання на кафедрі -2 роки.

Вартість навчання – 8800 грн. за рік . Семестр-4400 грн. 00 коп.

Умови прийому:

1. До конкурсного відбору на навчання з військової підготовки на кафедрі військової підготовки Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського зараховуються громадяни України чоловічої та жіночої статті, яким на 1 вересня 2019 року не виповнилося 40 років; які є громадянами України, за результатами військово-лікарської комісії районних (міських) військових комісаріатів визнанні придатними до навчання на кафедрі військової підготовки.
  2. Громадяни України, які виявили бажання проходити військову підготовку, особисто подають заяву на ім’я завідувача кафедри. Заява повинна містити такі відомості:
  • прізвище, ім’я та по батькові громадянина України;
  • номер навчальної групи і назву факультету, на якому він навчається (для тих. хто навчається)
  • громадянство;
  • про проходження строкової військової служби;
  • про мотивацію громадянина України щодо проходження військової підготовки та його зобов’язання щодо дотримання вимог, які висуваються до громадян України під час проходження військової підготовки.
  1. До заяви додають наступні документи:

– довідка з деканату про середній бал успішності за попередній семестр навчання (або копія залікової книжки);

– копія паспорта громадянина України (зразок додається);

– копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номеру;

– копія посвідчення про приписку до призовної дільниці, військовий квіток (для чоловіків)

– автобіографія – 2 прим. (складена власноручно, та печатна зразок додається);

– довідка з військового комісаріату про придатність до навчання на кафедрі підготовки.(оригінал).

Прийом документів кандидатів на навчання починається

з 04 лютого по 31 липня 2019 року

Конкурсний відбір кандидатів буде проводитись (по мірі набору) з 03 квітня по 31 липня 2019 року на кафедрі військової підготовки  Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського

Графік прийому документів: Понеділок – П’ятниця з 9.00 до 16.00

Копії документів подаються в охайному вигляді та у папці з файлами. При собі мати оригінали документів.

1. Для вступу на навчання громадяни України проходять конкурсний відбір, який складається з:- психологічного відбору;

– перевірки рівня фізичної підготовки;

– предмет „Захист Вітчизни” – в обсязі шкільної програми.

Адреса відбіркової комісії:

м. Миколаїв, вул. Колодязна 21, т-24-70-66, кабінет № 6