СВЯТКУВАННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ДНЯ ПСИХОЛОГА

25 квітня 2019 р. на факультеті педагогіки та психології відбувся святковий захід, присвячений святкуванню Всеукраїнського Дня психолога.

Концертну програму відкрили гості – ансамбль танцю «Карамельки» Миколаївського палацу культури «Молодіжний» під керівництвом Ю. Самрусь та студента-магістра спеціальності «Психологія» В. Яневського. З привітальним словом до присутніх звернувся заступник завідувача кафедрою психології В.В. Шевченко та вручив подяки кращим студентам спеціальності (учасникам Всеукраїнських конкурсів наукових робіт, волонтерам-профорієнтологам): В.Осіповій (317 гр.), М. Шагай (317 гр.), В. Ярмуш (327 гр.), Д. Морозовій (327 гр.), В. Саковській (317 гр.), К. Панченко (417 гр.), Н. Полєшко (417 гр.), Д. Джоган (417 гр.), С. Макушевій (417 гр.), А. Любінецькій (517 гр.), О. Паршаковій (517 гр.). Святкові номери для заходу підготували студенти 117, 217 та 227 груп. З піснею-привітанням звернулися до студентів викладачі кафедри психології.

На заході панувала особлива атмосфера: святкова, урочиста, весела та по-домашньому тепла.