День логопеда від студентів спеціальності 016″Спеціальна освіта”

14 листопада – Міжнародний день логопеда. У цей день на спеціальності Спеціальна освіта (логопедія) відбулася низка заходів, спланованих і організованих студентами – майбутніми логопедами, яке розпочалося із відео-привітання від студентів-магістрів. Цікаво було спостерігати за показом мод, у рамках якого студенти представили модні lookи справжніх логопедів – інтелектуальних, веселих, красивих. Студенти четвертого курсу підготували майстер-клас з арт-педагогіки, під час проведення якого всі учасники мали змогу відчути себе дітьми і зняти емоційну напругу. Завершилось свято доброти та радості грандіозним флешмобом у холі університету. Дякуємо всім за приємні емоції та радість від спілкування із справжніми професіоналами – логопедами!