ВЧИТЕЛЬ МУЗИКИ – МОЯ МАЙБУТНЯ ПРОФЕСІЯ

У межах профорієнтаційної роботи кафдри музичного мистецтва 19.02, 20.02 та 21.02.2020 р. доц. П’ятницькою-Поздняковою разом зі студентами (Давіденко І., Беребийніс В., Гоцуляк О.)  було проведено цілий ряд зустрічей з майбутными випускниками шкіл (№32, 51) та гімназії ім. М.Аркаса з приводу вступу на спеціальність “Музичне мистецтво” в якому брали участь і  керівники випускових класів (Старунська Фнна Павлівна (11-А); Цуркіна Тетяна Валентинівна (11-Б); Бабій Ірина Петрівна (10-А); – Перша українська гімназія ім.М.Аркаса; Яценко Тетяна Трохимівна (11-А) – ЗОШ № 51; Рябець Ганна Олександрівна (11-А) – ЗОШ № 32). Студентами спеціальності “Музичне мистецво” було підготовлено та проведено творчу зустріч: “Вчитель музики – моя майбутня професія”.