«МАСЛЯНА ЙДЕ, ВЕСНУ-КРАСНУ ВЕДЕ

Неможливо уявити собі завершення зими без традиційного масляного тижня, за який кожен справжній українець встигає з’їсти таку кількість смачних млинців, що вистачить на весь рік. У цьому році Масляна розпочалася 24 лютого і триватиме цілий тиждень, до 1 березня.

25 лютого 2020 року в арт-холі головного корпусу Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського відбулося театралізоване фольклорне дійство – святкування Масляної. До організаторів заходу – кафедри української мови і літератури та кафедри музичного мистецтва – долучилися й інші спеціальності, Коледж МНУ імені В. О. Сухомлинського, творчий центр «Естетика».

Провели Зиму, зустріли Весну, спалили Марену, позбавилися поганих звичок, визначили переможців номінацій щодо кращого оформлення столу, водили хороводи, співали пісні, частували один одного смаколиками української кухні, тобто святкували з усією душею.

Дякуємо модераторам за організоване дійство, а також усім, хто приєднався до створення атмосфери та проведення заходу!