«Академічна доброчесність здобувачів вищої освіти»: спецсемінар

13 лютого працівники наукової бібліотеки МНУ імені В.О.Сухомлинського (Тельпиш О.А. – директор наукової бібліотеки, Маленко Н.В. – завідувач сектору комп’ютерного збезпечення, Шевчук Л.В. – завідувач відділу інформаційних технологій та комп’ютерного збезпечення ), для студентів спеціальностей факультету провели заходи, об’єднані спільною темою «Академічної доброчесності здобувачів вищої освіти». Студентів ознайомили iз поняттям та вимогами академічно-ї доброчесності, нормативно-правовою базою щодо її забезпечення, механізмами виявлення порушень академічно-ї доброчесності, а також засадами якісного академічного письма та оформлення наукових робіт. Зустріч показала свою ефективність та потребу у подальшому продовженні співпраці з науковою бібліотекою МНУ імені В.О.Сухомлинського.