«Дієва жінка : міфи та реальність»

11 березня2020 року в науково-педагогічній бібліотеці м. Миколаєва відбувся Форум жінок з інвалідністю Миколаївщини «Дієва жінка : міфи та реальність». Захід пройшов за ініціативи Миколаївської обласної організації Всеукраїнської організації „Союзу осіб з інвалідністю України”. Очільником організації є викладач кафедри психології та соціальної роботи – Ольга Степаненко, тому студенти цього факультету були долучені до даного заходу. У заході, який пройшов у форматі форуму взяли участь 10 активісток Миколаївщини: викладачки, депутатки, громадські активістки, письменниці, голови громадських організацій та ін. Лідерки поділились досвідом своєї громадської діяльності з іншими та дали відповіді аудиторії на актуальні питання.