Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція «СУЧАСНА ЛОГОПЕДІЯ: ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ»

19 червня 2020 року викладачі кафедри спеціальної освіти МНУ імені В.О. Сухомлинського організували та провели онлайн Всеукраїнську науково-практичну інтернет-конференцію «СУЧАСНА ЛОГОПЕДІЯ: ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ». Під час проведення конференції відбувся обмін досвідом фахівців у галузі спеціальної освіти з-понад 10 міст України (Київ, Одеса, Херсон, Суми, Кам”янець-Подільський, Полтава, Бердянськ, Дрогобич та інші).

З вітальним словом до учасників конференції виступили співорганізатори конференції доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри логопедії та логопсихології факультету корекційної та інклюзивної освіти Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова – Федоренко Світлана Володимирівна, кандидат педагогічних наук,
завідувач кафедри логопедії та спеціальних методик Кам”янець-Подільського національного університету Гаврилов Олексій Вікторович та інші.

У рамках проведення конференції відбувся звіт з наукової роботи лабораторії диференційованої логодіагностики та логокорекції кафедри спеціальної освіти МНУ імені В. О. Сухомлинського, у ході якого студенти-магістри спеціальності «Спеціальна освіта» представили свої наукові напрацювання. За результатами роботи конференції було прийнято резолюцію.

Щиро дякуємо всім учасникам конференції! Сподіваємося на подальшу активну наукову співпрацю!!!