СУПРОТИВ КорUNOвірусу!!!

Перший семестр 2020-2021 навчального року на спеціальності «Музичне мистецтво» Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського закінчився і залишив у собі як аудиторні так і дистанційні заняття. Але це не завадило студентам та викладачам кафедри музичного мистецтва поповнити скарбницю своїх творчих здобутків. Участь у Міжнародних та Всеукраїнських мистецьких фестивалях та конкурсах приймав майже весь студентський та викладацький склад спеціальності. Здобули нагороди як сольні виконавці (Дідовик Кристина (ІІ курс), Казаріна Марія (IV курс), Вольницька Вікторія, Гулько Богдана, Козачук Вєроніка (V курс), Бешляга Андрій, Раткогло Георгій (VI курс), Козлов Олександр, Коленко Владислава, Матвієнко Анна, Ферару Костянтин (VII курс ЗФН) так і творчі колективи. Всі перемоги були завдяки викладачам (доценти Аристова Л.С., Бєдакова С.В., Парфентьєва І.П., П’ятницька-Позднякова І.С., Стріхар О.І., Ярошевська Л.В., старший викладач Щербак І.В., викладач Тютенко А.О.) та концертмейстерам (Ілечко М.П., Штефан О.С.). Географія фестивалів та конкурсів також обширна: Україна (Дніпро, Київ, Миколаїв, Харків), Грузія, Угорщина (Будапешт), Німеччина (Берлін), Польща, Словенія (Братислава).

Хоровий колектив «Барви» під керівництвом доц. Парфентьєвої І.П. в цьому семестрі набув звання лауреату І та ІІ ступеня на фестивалях як в Україні (Миколаїв, Дніпро), так і в інших країнах світу (Німеччина, Грузія, Словенія, Угорщина). Це не перші перемоги колективу і сподіваємось, що не останні. У складі хору студенти з першого по шостий курс. Дружні стосунки, взаємодопомога та співпраця допомагають студентам молодших курсів набувати професіонального розвитку та сценічної майстерності за допомогою студентів старших курсів.